szukaj w serwisie:
 
polska english
  STRONA GŁÓWNA » Firma » O firmie
Nasi klienci
O firmie
CEO
Polecamy
Przenośniki rolkowe

Ręczny Wózek Zmieniający

Stojaki bateryjne systemowe
O firmie
       Przedsiębiorstwo TMD powstało w 1990r. Nazwa pochodzi od inicjałów właściciela.  Początkowo firma produkowała drobne układy elektroniczne. Od 1997 roku pracujemy w dziedzinie zasilania gwarantowanego.

        W siedzibie firmy w Radomiu prowadzimy:

  • warsztat elektromechaniczny,
  • warsztat ślusarsko-spawalniczy,
  • serwis baterii i prostowników trakcyjnych,
  • lakiernię proszkową. 

        Wykonujemy instalacje elektryczne i teletechniczne, instalacje zasilania gwarantowanego, akumulatornie przemysłowe. Sprzęt dowozimy na miejsce instalacji własnym transportem dostawczym i ciężarowym.

       Firma zatrudnia projektantów, monterów, elektryków, spawaczy, ślusarzy. O doświadczeniu załogi i jakości naszych usług świadczy fakt, że zaprojektowany i wykonany przez TMD sprzęt zasilający pracuje w ponad 300 stacjach bazowych wszystkich krajowych operatorów telefonii komórkowej. Oferujemy stojaki pod baterie akumulatorów, złączki do akumulatorów stacjonarnych, drobne elementy metalowe i obudowy do urządzeń elektrycznych.
       Realizujemy zamówienia nietypowe i jednostkowe. Projektujemy siłownie DC typu outdoor wraz z układami klimatyzacji, bypassy, szafy bateryjne do urządzeń UPS, rozdzielnice NN AC i DC, układy SZR i sygnalizacyjne. Realizujemy zadania kompleksowo: projekt, budowa urządzenia, transport, instalacja. Przedsiębiorstwo TMD jest partnerem w zakresie sprzedaży i serwisu produktów znanych w świecie producentów z branży energo-elektronicznej, jak Benning PE (urządzenia AC i DC do zasilania gwarantowanego systemów telekomunikacyjnych), Enersys (baterie i prostowniki trakcyjne) czy Wamtechnik (baterie stacjonarne SSB i Panasonic). Prace serwisowe obejmują naprawy, jak i inne rodzaje usług, np. pomiary czy kontrolne rozładowania baterii. Pomiary miernikami Sonel przeprowadzamy standardowo dla każdej naszej instalacji.
      Wykonujemy instalacje sprzętu zasilającego w trudno dostępnych miejscach, np. na dachach budynków, wieżach kościelnych itp. Transport pionowy realizujemy metodami alpinistycznymi.
      Produkujemy przełączniki UPS/Bypass, stojaki i szafy bateryjne do UPS-ów i siłowni DC oraz rozłączniki i złączki bateryjne, prefabrykujemy rozdzielnice NN. Wytwarzamy niestandardowe konstrukcje wsporcze, wieszaki, elementy mocujące do anten GSM. Projektujemy nietypowe urządzenia zasilające, zwłaszcza w wersjach outdoor.
Od 2004 roku działamy w nowej siedzibie w Radomiu przy ul. Energetyków 16. W 2013 roku firma zmieniła formę prawną na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

 

 

Właściciel :

Tomasz Machnio

tmachnio@tmd.pl

+48666159333

 


zobacz archiwalną wersję strony TMD
<?=$cnf_opis?>