Wstecz Strona główna

O firmie:

Przedsiębiorstwo TMD powstało w 1991r. Nazwa pochodzi od inicjałów właściciela. W początkowym okresie firma produkowała krótkie serie drobnych układów elektronicznych wykorzystywanych w automatyce przemysłowej.

Od 1997 roku działamy w dziedzinie zasilania urządzeń telekomunikacyjnych i informatycznych, z ukierunkowaniem na systemy zasilania bezprzerwowego. Firma zatrudnia 45 osób: monterów, elektryków, spawaczy, ślusarzy. O doświadczeniu załogi i jakości naszych usług świadczy fakt, że zaprojektowany i wykonany przez TMD sprzęt zasilający pracuje w ponad 300 stacjach bazowych wszystkich krajowych operatorów telefonii komórkowej. Posiadana wiedza, elastyczność i wszechstronne wyszkolenie pozwalają na realizację trudnych zadań, jakie stawiają nam nasi klienci. Oferujemy szeroki asortyment sprzętu typowego, jak stojaki pod baterie akumulatorów, złączki do akumulatorów stacjonarnych, drobne elementy metalowe czy obudowy do urządzeń elektrycznych. Podejmujmy się również realizacji zamówień nietypowych i jednostkowych. Potrafimy zaprojektować siłownie DC typu outdoor wraz z układami klimatyzacji, bypassy, szafy bateryjne do urządzeń UPS, rozdzielnice NN AC i DC, układy SZR i sygnalizacyjne. Podejmujemy się zarówno całościowych zadań, począwszy od wykonania projektu, poprzez zbudowanie urządzenia i jego transport, aż do instalacji w miejscu przeznaczenia włącznie, jak i obejmujących tylko część z wymienionych (np. tylko transport i/lub instalacja). PTMD jest partnerem w zakresie sprzedaży i serwisu (7/24 - gwarancyjnego i pogwarancyjnego) produktów znanych w świecie producentów z branży energo-elektronicznej, jak Benning PE (urządzenia AC i DC do zasilania gwarantowanego systemów telekomunikacyjnych), Enersys (baterie i prostowniki trakcyjne) czy Wamtechnik (baterie stacjonarne SSB i Panasonic). Prace serwisowe obejmują zarówno naprawy, jak i inne rodzaje usług związanych z zapewnieniem prawidłowego działania instalowanego przez nas sprzętu - np. pomiary czy kontrolne rozładowania baterii. Pomiary wykonujemy standardowo dla każdej naszej instalacji. Pomiary odbiorcze i eksploatacyjne instalacji elektrycznych oraz urządzeń przemysłowych przeprowadzamy miernikami firmy Sonel.


Kliknij aby zobaczyć zdjęcie powiększone Kliknij aby zobaczyć zdjęcie powiększone Kliknij aby zobaczyć zdjęcie powiększone

Wśród wykonywanych przez nas usług oferujemy instalacje sprzętu zasilającego w trudno dostępnych miejscach, na dachach budynków i wieżach kościelnych. Urządzenia dowozimy na miejsce instalacji własnym transportem. We własnym zakresie wykonujemy również transport pionowy metodami alpinistycznymi.

Produkujemy przełączniki UPS/Bypass, stojaki i szafy bateryjne do UPS-ów i siłowni DC. Prefabrykujemy rozdzielnice NN, rozłączniki i złączki bateryjne dla potrzeb instalacji sprzętu zasilającego. Wykonujemy niestandardowe konstrukcje wsporcze, wieszaki, elementy mocujące do anten GSM. Projektujemy nietypowe urządzenia zasilające, zwłaszcza w wersjach outdoor. Od 2004 roku działamy w nowej siedzibie w Radomiu przy ul. Energetyków 16.

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie powiększone Kliknij aby zobaczyć zdjęcie powiększone Kliknij aby zobaczyć zdjęcie powiększone Kliknij aby zobaczyć zdjęcie powiększone Kliknij aby zobaczyć zdjęcie powiększone Kliknij aby zobaczyć zdjęcie powiększone


Prowadzimy sprzedaż towarów następujących firm:

Posiadamy autoryzację serwisową powyższych dostawców.Dane firmy:
Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo TMD
Tomasz Machnio
Adres: ul. Energetyków 16
26-600 Radom
NIP: 948-137-24-86
REGON: 670953818
Nr ewidencyjny: 034543
Nr konta: 65 1240 1789 1111 0000 0777 5745
Wpis do rejestru GIOŚ: E0007547WZ


Wstecz Strona główna